PayPo

kup teraz, zapłać za 30 dni. Bez ukrytych kosztów.

Kupujesz, ale nie płacisz!

Bo płacisz później, nawet 30 dni.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach obsługiwanych przez PayPo. Odbierasz zakupy. Płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji.

Bo możesz.

Jak to działa?

01

Składając zamówienie wybierasz opcję “Zapłacę później z PayPo”

02

Podajesz nam swoje podstawowe dane, a PayPo zapłaci za Ciebie rachunek

03

Otrzymujesz swoje zakupy

04

Masz 30 dni od złożenia zamówienia na zapłatę

Korzyści

1. Widząc świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz – płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na opłatę zamówienia

2. Jesteś objęty Gwarancją Kupującego – jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

3. Nic Cię to nie kosztuje. Nie pobieramy dodatkowych opłat i nie musisz się rejestrować.

4. Możesz pozwolić sobie na więcej – pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat, ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją na 4 miesiące.

FAQ

1. Czy muszę podawać dane swojej karty kredytowej/debetowej?

Nie. Do skorzystania z płatności PayPo wystarczą podstawowe informacje podane w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.

2. W jaki sposób płacę za zamówienie?

Możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online – jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta – nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.

3. Czy to coś kosztuje?

Nie. Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia – bez dodatkowych opłat. W przypadku spłaty w ratach, ofertę dla Ciebie prezentujemy w podsumowaniu mail, umowie, w panelu Klienta. Nie musisz decydować się od razu.

4. Co jeśli nie zapłacę w ciągu 30 dni?

Nie martw się, nic się nie stanie. Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 wygodne raty.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

+48 22 333 74 60

info@paypo.pl

PayPo Sp .z o.o.

https://www.paypo.pl/